Voľný čas a info

Šport

Ak milujete spojitosť pokojnej dovolenky so športovým vyžitím, Sevid je pre Vás to pravé miesto.

Celý článok

Primošten

Pokiaľ zatúžite nadýchnuť sa atmosféry chorvátskych mestečiek, môžte sa vybrať napríklad do starého rybárskeho mesta Primošten vzdialeného len 17 kilometrov od Sevidu.

Celý článok

Historické mesto Trogir

Historické mesto Trogir (v preklade znamená ostov kôz) je vzdialené od Sevidu len 21 km. Pre jej krásne románske kostoly, renesančné a barokové stavby  z benátskeho obdobia bola Trogir zaradená medzi kultúrne dedičstvo UNESCO.

Celý článok

Nočný život

Ak sa Vám počas dovolenky bude cnieť za nočným životom, odporúčame Vám neďaleké mestá Trogir a Primošten so svojimi klubmi a kaviarňami.

Celý článok

Pláže

Najbližšia pláž je vzdialená len 50 m od ubytovania v apartmánoch ROKO.Táto kamenisto-betónová pláž je udržiavaná, čistá a s priezračnou vodou.

Celý článok

Stravovanie

Priamo k apartmánom ROKO Sevid neponúkame plnú penziu alebo polpenziu. Vieme vám však odporučiť alebo sprostredkovať stravovanie v niekoľkých naozaj skvelých reštauráciách.

Celý článok

Doprava

V prípade potreby vieme našim hosťom zabezpečiť dopravu z letiska alebo na letisko. Ak uprednostníte cestu autom, priamo pred apartmánmi je k dispozícii parkovisko pre našich hostí.

Celý článok