Späť

Nočný život

Ak sa Vám počas dovolenky bude cnieť za nočným životom, odporúčame Vám neďaleké mestá Trogir a Primošten so svojimi klubmi a kaviarňami.

Skutočnou lahôdkou je nočný klub Admiral blízko Rogoznica v marina FRAPA, ktorý je vzdialený od Sevid len 15 minút jazdy. Pre Vás "tancuchitivých" odporúčame tiež diskotéku Aurora v Primošten s kapaciou až 3000 ľudí a bohatým programom, z ktorého si vyberie snáď každý.

Nočný klub Admiral (marina FRAPA blízko Rogoznica) je exkluzívnou diskotékou so sklenenými stenami, ktorá je umiestnená priamo pod bazénom. "Admirál" je ideálnym miestom pre skvelú zábavu až do skorých ranných hodín. Kapely, tanečná skupina, ohňová show, jeden z najlepších koktailových majstrov v Chorvátsku, medzinárodní DJ-i sú prísľubom dobrej zábavy a kvalitnej hudby. Prispôsobí sa prianiam a očakávaniam všetkých návštevníkov klubu. 

Diskotéka Aurora v Primoštene je najväčší a najslávnejší klub na chorvátskom pobreží. V Aurore hrávajú aj najlepší svetoví DJ a súčasťou zábavy je kúpanie v pene a skákanie do bazéna.