Späť

Apartmány ROKO

Ubytovanie v apartmánovom dome ROKO v Chorvátsku predstavuje ideálnu možnosť ako prežiť rodinnú dovolenku alebo dovolenku s Vašimi priateľmi. Ubytovanie v srdci Dalmácie sa nachádza v malom mestečku Sevid vzdialeného 40 km od destinácie Split, 21 km od Trogir a 19 km od rybárskeho mestečka Primošten.

Apartmány ROKO v Sevide sú trojhviezdičkové apartmány  umiestnené na poloostrove, preto sú obklopené plážami zo všetkých strán a každá ubytovacia jednotka poskytuje výhľad na more. Apartmánový komplex má kapacitu 24 miest a 12 prístelkov, preto je ideálnym miestom aj pre veľkú skupinu ľudí.

Sevid je malé miesto na krásnej Trogirskej riviére medzi mestami Trogir a Šibenik. Ubytovanie v Sevide sa skladá  z rodinných domov, preto je ideálny pre pokojnú dovolenku ďaleko od hluku a zhonu väčších turistických centier. V blízkosti apartmánov ROKO máte všetko, čo potrebujete na dovolenke: reštauráciu, kaviareň, obchod vzdialené len 100 m od apartmánov. Potápačské centrá sú priamo v Sevid, čisté more a pláže sú samozrejmosť. Umiestnenie ubytovania v apartmánoch ROKO však zároveň ponúka možnosť pestrého nočného života v neďalekej Trogir alebo Primošten a tiež možnosť športového vyžitia ako napríklad rafting.